Barikāžu laika atceres pasākums

Skolas ekonomikas olimpiādē

Pļaviņu novada ģimnāzijas olimpiāde Janvārī skolā risinājās ekonomikas olimpiāde 11.klasēm. Drosmi piedalīties apliecināja 4 skolēni.

Skolas olimpiādes rīkotāji apsveic:

Atzinību par piedalīšanos olimpiādē izsakām Sergejam Nikaļukam (11.b klase).

Novēlam godalgoto vietu ieguvējiem veiksmi starpnovadu olimpiādē!

Sociālo zinību MK

Ēnu diena – 15. februārī

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) sadarbībā ar Swedbank, ir atklājusi pieteikšanos Ēnu dienai, kura notiks šī gada 15. februārī. Azpildot anketu mājaslapā www.enudiena.lv, skolēni savu izvēli var izdarīt līdz 9. februārim.

Pērn ap 400 organizāciju visā Latvijā skolēniem piedāvāja vairāk kā 3 500 vakances, savukārt ieinteresēto skolēnu skaits pieauga līdz 10 tūkstošiem.

Ģimnāziju mēģina ieņemt “omonieši”

Šajās dienās daudzviet Latvijā dega ugunskuri 1991. gada janvāra barikāžu dalībnieku piemiņai. Pļaviņu novada ģimnāzijā šis pasākums bija īpašs – skolēni kopā ar skolotājiem, jaunsargiem un zemessargiem pilnībā attainoja to dienu norisi.

Lasīt vairāk Staburags.lv. Rakstā arī fotogalerija. Mūsējā vēl būs.