Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Skolotāju aizvietotāji Skolotāju dienā

Skolotāju aizvietotāju – 12. klašu skolēnu saraksts Skolotāju dienā, kas risināsies 29. septembrī.

Vladimirs Samohins (direktors) – Diāna Valdemāre
Ilze Seipule (direktora vietniece, vācu val.) – Linda Gregersone
Lana Ivanova (direktora vietniece, ģeogrāfija) – Kaspars Rūtiņš
Aldis Lazda (direktora vietnieks, informātika) – Jānis Upmalis

Inga Baginska (sākumskola) – Anastasija Krasutina
Kristiāna Balode (sākumskola) – Anna Avotiņa
Gints Balodis (sākumskola) – Sandija Nereta
Sandra Fišmeistare (sākumskola) – Lelde Dudare
Iveta Kupča (sākumskola) – Eduards Vepriks
Ilona Lazda (sākumskola) – Ieva Krastiņa
Sarmīte Meldere (sākumskola) – Ralfs Utāns
Vineta Platgalve (sākumskola) – Edgars Zaleskis
Ineta Reitere (sākumskola) – Lorena Višņakova

Ineta Bicāla (angļu val.) – Natālija Kostina
Valda Mičule (angļu val.) – Matīss Zvejsalnieks
Jeļena Ozola (angļu val.) – Santa Upeniece
Indra Ozoliņa (angļu val.) – Jānis Norvaišs

Iveta Krastiņa (vēsture) – Linda Milsone
Aija Rogāle (kult., tehn. gr., viz.m.) – Toms Sirmais
Mārīte Skrabutena (ekonomika, vēsture) – Evija Gulbe

Iveta Briede (bioloģija) – Danuta Dzelme
Vitālijs Kuzmovs (fizika) – Iļja Zaharcovs
Māris Siliņš (ķīmija) – Jānis Ozoliņš

Armanda Lasmane (latv.val., literatūra) – Elvijs Zālītis
Velta Rulle (latv.val., literatūra) – Alise Jermakova
Silga Stučka (latv.val, lit., b – ka) – Karina Zagorska
Ingrīda Upeniece (latv.val., lit.) – Jānis Škapars

Aiga Bērziņa (krievu val., bibliotēka) – Veronika Koroļkova
Rita Jakovļeva (krievu val., vācu val.) – Daiga Skrimble

Ilze Luksa (matemātika) – Signe Grūbe
Vija Miķelsone (matemātika) – Jogita Kupča
Ira Ņikiforova (matemātika) – Sandija Andžāne
Anita Seikovska (matemātika) – Viktorija Garina
Ilze Titova (matemātika) – Zane Belostocka

Olita Onckule (mājturība) – Inga Lakstīgala
Ēriks Striks (mājturība) – Aleksandrs Patrijuks

Olga Krasutina (mūzika) – Laura Liedeskrastiņa
Aiva Siliņa (mūzika) – Zintis Glods

Jānis Eiduks (sports) – Toms Fišmeistars
Ilva Vārna (sports) – Valters Ziners

Līga Rozenberga (ģeogrāfija) – Nauris Avotiņš
Tatjana Zdanova (bioloģija) – Toms Cišs
Tatjana Starčenko (krievu valoda) – Krista Vītola
Vita Brikmane (sports) – Zane Kažus
Anita Cīrule (kristīgā mācība) – Jānis Mežaks

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu