Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Laika tēma dažādās valodās

14.aprīlī mūsu skolā notika publiskās runas konkurss “Daudz mums dod laiks un daudz paņem”. Tajā piedalījās 16 skolēni no 8. līdz 12. klasei, kas bija sagatavojuši priekšnesumus latviešu, krievu un vācu valodā.

Jauniešiem bija iespēja parādīt sevi, paust savas domas, mācīties citam no cita, gūt pieredzi runas mākslā un baudīt dažādu valodu skanisko burvību.

Vislielāko punktu skaitu ieguva un 1. vietu izcīnīja Dace Langenfelde, 2. vieta – Alisei Jermakovai un Elizabetei Feoktistovai, 3. vieta – Sintijai Silagailei un Andrejam Zvirgzdiņam,un Atzinība – Andrim Aleksejevam.

Paldies visiem konkursa dalībniekiem par brīnišķīgo sniegumu, drosmi un uzdrīkstēšanos, paldies skolotājām, kas atbalstīja latviešu valodas MK rīkoto pasākumu un palīdzēja skolēniem sagatavoties konkursam, paldies žūrijas komisijai un I.Seipulei.

Gribas cerēt, ka publiskās runas konkurss kļūs par skolas tradīciju un mūsu skolas jaunieši būs valsts konkursa dalībnieku vidū.
Lai mums kopā izdodas!

Latviešu valodas un literatūras MK vadītāja V.Rulle

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu