„Dullais desmitnieks” Odzienas filiālē

Pirms pavasara brīvdienām skolā notika sacensības „Dullais desmitnieks”. Uz pārbaudījumiem pieteicās 18 gan sākumskolas, gan pamatskolas skolēni. Sacensību uzdevumi bija zināmi un tiem varēja laicīgi gatavoties mājās. Izpildāmie uzdevumi tika izlozēti.

No sešiem sākumskolas dalībniekiem, vislabāk veicās 1.klases skolēnam Laurim. No 5. – 9.kl. skolēnu grupas visvairāk uzdevumu veica 5.kl. skolniece Megija – 6 uzdevumus un 7.kl. skolniece Santa – 4 uzdevumus. Viņas ieguva vislielāko balvu skaitu. Pēc tam tika dota iespēja nopelnīt balvu, izvēloties pašam vistīkamāko uzdevumu. Katrs dalībnieks tika pie mierinājuma balvas.

Paldies skolotājiem, kuri atbalstīja, palīdzēja sagatavot un novadīt šo pasākumu.