Lielais hokejs ģimnāzijā

Piektdien, 4. martā noslēdzās Pļaviņu novada ģimnāzijas hokeja turnīrs, kurā teju divu nedēļu garumā piedalījās 6 komandas.

Uzvarot visas spēles, 1. vietu turnīrā ieguva komanda Pingvīni (Mārcis Lazda, Krišs Knodze, Kalvis Ozoliņš),
2. vieta ar iegūtajiem 12 punktiem – komandai PNĢ (Vladimirs Samohins, Jānis Eiduks, Aleksandrs Patrijuks),
3. vieta ar iegūtajiem 11 punktiem – komandai Vilki (Edgars Arnītis, Dāvis Savičs, Gvido Melbārdis).

Turnīra tabula (.pdf).

Rezultatīvākā turnīra komanda – Pingvīni, gūstot 53 vārtus.
Jaunākais turnīra dalībnieks – Mārcis Lazda (3. klase), pieredzējušākais – ģimnāzijas direktors Vladimirs Samohins.

Foto no turnīra spēlēm

Piektdien notika arī divas draudzības spēles starp Pļaviņu novada ģimnāzijas un Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas komandām.

Pļaviņu novada ģimnāzijas komandas sastāvs: Krišs Knodze, Edgars Arnītis, Emīls Balodis, Kalvis Ozoliņš, Gvido Melbārdis, Mārcis Rūtiņš.
Andreja Upīša Skrīveru komandas sastāvs: Ralfs Pērsis, Elvis Lejiņš, Didzis Vinters, Artis Ļebedevs, Mārtiņš Zirnis, Kristaps Vārpiņš, Arnolds Samohins.

Spēlē ar ripu ar rezultātu 13:8 uzvarēja mūsu Pļaviņu novada ģimnāzijas hokeja komanda.
Spēle ar bumbiņu ritēja krietni sīvāk. Īsi pirms spēles beigām rezultāts bija neizšķirts 7:7. Uzvaras vārtus pēdējā minūtē guva Krišs Knodze – uzvara mums!

Draudzības spēļu fotogalerija:

Youtube video (autors Jānis Škapars):