Klašu vizītkartes (papildināts)

1.a

1.b

2.a

Ja gribi uzvarēt, mācies būt pacietīgs!

2.b

Mums patīk: sportot, atpūsties, braukt ekskursijās, piedalīties dažādos pasākumos, apmeklēt ārpusstundu nodarbības un, protams, mācīties Pļaviņu novada ģimnāzijā.
Tie esam mēs: Gints, Ralfs, Lauris, Raivo, Reinis, Ralfs, Gints, Evita, Filips, Rolands, Sandis, Eva, Artis, Atis, Aleksis, Lelde, Rendija, Evija, Sonora, Krista, Amanda, Elizabete, Viktorija, Andis, Hārdijs

2.c

3.a

Grūtības mūs nebiedē,
Bet vēl vairāk saliedē.

3.b

Mācot citus, mācies arī pats.

Madara, Ričards, Laine, Alise, Aleksa
Vladislavs, Matīss, Līva, Simona-Līna, Kristiāns, Beāte, Enia
Jana, Samanta, Mārtiņš, Maksims, Markuss Molčanovs, Anete, Markuss Gābers,
Roberts, Mikus, Mārcis, Rolands Artūrs

4.a

MĒS: Kristiāns; Annija; Rēzija Līna; Deniss; Marta
Alīna; Amanda; Elizabete; Laura;
Paula; Kristiāns; Jānis; Kristiāns; Mārtiņš; Zane; Jurģis; Arvis Ilvars
Dmitrijs; skolotāja Ilona; Juris; Valts; Alvis; Samanta; Agate Krista; Elīza

22 skolēni; mūsu klase – 114.kabinets

4.b

5.a

Kopā 23 mēs esam,
Lielus darbus kopā veicam!
Atsaucīgi, žiperīgi, mundri,
Saucam sevi tā:
Esam klase draudzīga!

5.b rullē!

Mēs esam sportisti, mākslinieki ,mūziķi!
Esam gudri, draudzīgi, izpalīdzīgi, atjautīgi,
Reizēm skaļi, nenopietni.
Mēs esam meklētāji, jo„dzīve nekad pelēka nav,
vienmēr kaut kur priecīgi krokusi zied,
tikai jāatrod, tikai mazliet jāpameklē.”

6.a

Neej man pa priekšu – iespējams, neiešu tev pa pēdām. Nenāc man pa pēdām – iespējams, nevarēšu būt tev par ceļvedi. Nāc blakus man un esi mans draugs

6.b

7.a

7.b

8.a

Mēs klasē esam 15 skolēni: 8 zēni un 7 meitenes.
Mūsu klases devīze – ko dari, padari labi!
Mēs esam draudzīgi, jautri, centīgi mācībās.
Mēs rūpējamies par skolas prestižu, piedaloties dažādos konkursos, sporta sacensībās un olimpiādēs.
Mūsu vaļasprieks kopā interesanti un lietderīgi pavadīt laiku.
Mums patīk braukt ekskursijās, iet pārgājienos, vasarā peldēties un nodarboties ar sportu.

8.b

Sveicināti! Mēs esam Pļaviņu novada ģimnāzijas 8.b klase. Mūsu klases audzinātāja ir mākslas skolotāja Aija Rogāle. Mūs varat satikt 204. kabinetā – skolas otrajā stāvā.
Klasē – 5 meitenes un 11 zēni. Viena klasesbiedrene mācās mākslas skolā, divi zēni – mūzikas skolā.
Mēs esam viskustīgākā un ašākā klase skolā! Gan mūsu, gan klases audzinātājas hobiji saistās ar sportu.
Mēs spēlējam florbolu, basketbolu, bet 5.klasē valsts mēroga sacensībās ieguvām sudraba medaļas tautas bumbā. Šī gada projektu nedēļā apmeklējām jauno Pļaviņu pilsētas trenažieru zāli, mums ļoti patika vingrot, un esam izveidojuši grupu, kas sāk nodarboties ar spēka vingrojumiem.
Mums ir bijuši pārgājieni un ekskursijas – uz Rīgas lidostu, Rīgas muzejiem, boulingu, kino, Mežezeru, Zviedru skanstīm, dažādām vietām Pļaviņu novadā, esam piedalījušies skolas grupas ceļojumā uz Stokholmu, esam piedalījušies pilsētas sakopšanas talkās.
Vislabākais gada noslēguma pasākums bija sporta diena, kad cīnījāmies sporta aktivitātēs kā vienota komanda.
Vislabākais klases vakars bija, kad Ziemassvētku priekšvakarā cepām piparkūkas.
Mūsu ikdiena ir pilna ar dažādiem notikumiem…

9.a

9.b

Fakti:
• pirmā vieta 2009./2010.m.g. projektu nedēļā,
• klase, kurā nav bijis neviena nesekmīgā semestra un gada vērtējuma,
• lielākā klase pamatskolā,
• klase ar augstāko vidējo vērtējumu skolā.

Pirmā rinda (no kreisās) – Pauls Krastiņš, Anda Mizāne, Māris Kļaviņš, Mārtiņš Mironovs
Otrā rinda – Katrīna Bērziņa, Maija Kūla ,Deins Kaņepējs , Annija Āboliņa
Trešā rinda – Ieva Belostocka, Līga Āboliņa, Velta Rulle(kl. audz.), Nauris Balodis, Lelde Maškova, Dīna Zariņa, Guna Pujāte
Ceturtā rinda – Edijs Rudbāržs, Daniils Šinkarjuks, Elvijs Gravāns, Liene Meldere, Imants Melderis
Piektā rinda – Artūrs Bērziņš

Pļaviņu novada ģimnāzija, 3. stāvs, 311. kabinets

10.a

10.b

11.a

Klasē esam 23 skolēni, katrs ar savu personību un raksturu. Esam ļoti aktīvi, jautri, izpalīdzīgi, saprotoši un apzinīgi. Ar mums nekad nebūs garlaicīgi! Patīk piedalīties dažādās aktivitātēs un radoši izpausties. Kopumā esam ļoti draudzīga klase.

11.b

Esam vienmēr lecienā – arvien augstāk un tālāk!

12.a

12.b

Mēs, divpadsmitie, visi esam personības. Esam tik dažādi, ka grūti katru no mums raksturot, neaizmirstot kaut ko piebilst. Šo gadu laikā esam iemācījušies būt kā viena komanda, kas kopā spēj paveikt ļoti, ļoti daudz. Ja vēlaties uzzināt par mums visiem kaut ko vairāk, droši apskatiet šo video! : )