„Erudīts 2011” 5. klasēm

17.februārī skolā notika skolēnu līdzpārvaldes izglītības ministrijas rīkots pasākums „Erudīts 2011” 5.klašu skolēniem. Uz erudītu bija ieradušies 14 skolēni no 5.ab klasēm.

Lai konkurss varētu veiksmīgi noritēt, skolēni tika sadalīti jauktās grupās un kā pirmais no uzdevumiem bija izdomāt komandas nosaukumu.

Kopumā skolēnu erudīcija tika uzdoti jautājumi un uzdevumi no dažādām jomām: matemātikas, latviešu literatūras, dabaszinību, latviešu mūzikas, jāatpazīst Latvijā populāri cilvēki, kā arī jāsacer dzejolis stingri ievērojot dotos nosacījumus. Noslēgumā tika doti dažādi atjautības uzdevumi, kuros varēja pārbaudīt skolēnu attapību.

Brīvā un patīkamā gaisotnē noslēdzās konkurss „Erudīts 2011” 5.klasēm. Rezultāti:
1.vieta – komanda „Skeleti”
2.vieta – komanda „AK Bars”
3.vieta – komanda „Smadzenītes”
Atzinība – komanda „Zinīši”

Paldies par pasākumu skolēnu līdzpārvaldes izglītības ministrei Ritai Lazdai.