Zinātniskā konference

15.februārī 1.un 2. mācību stundas laikā skolas svinību zālē notiks skolēnu zinātniskā konference, kurā zinātniski pētniecisko darbu aizstāvēšanai izvirzīti šādi skolēni:

1. Linda Gregersone “Interjera risinājums Pļaviņu novada ģimnāzijas svinību zālei”

2. Karina Zagorska un Anna Avotiņa “Atkritumu šķirošanas iespējas un iedzīvotāju attieksme pret atkritumu šķirošanu pļaviņu pilsētā”

3. Inga Lakstīgala un Daiga Skrimble “Atkarība no online FPS spēlēm jauniešu (16-18 gadu) vidū”

4. Toms Cišs un Matīss Zvejsalnieks “Ģenētiski modificētas pārtikas izplatība veikalos un iedzīvotāju attieksme pret tās lietošanu un audzēšanu Latvijā ”

5. Jānis Upmalis “Mūsdienu jauniešu subkultūras”

6. Lorēna Višņakova un Anastasija Krasutina “Gārdnera daudzveidīgo inteliģenču teorijas saistība ar mācību procesa organizāciju Pļaviņu novada ģimnāzijā”

7. Santa Upeniece un Zane Belostocka “Personības iedzimto un rakstura īpašību saistība ar horoskopu”

8. Diāna Valdemāre “Vizuāli plastiskās mākslas terapijas kā ārstniecības veida popularitāte Pļaviņu novada ģimnāzijā ”

9. Jānis Škapars “Paranormālās parādības Daugavas ielas 50 ēku kompleksā”

10. Jogita Kupča un Lelde Dudare “E-vielas Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēnu izvēlētajos produktos un to iespējamā ietekme uz organismu”

Vērtēšanas komisija – Vladimirs Samohins, Ilze Seipule, Lana Ivanova, Dzintra Vanaga, Silga Stučka, Ilze Luksa

Foto no “aizstāvēšanās” sekcijās