Par savas profesijas izvēli vēlas pārliecināties jau 8200 Ēnu dienas dalībnieku!

Biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Latvija sadarbībā ar SEB banku rīkotajai Ēnu dienai, kura notiks šī gada 16. februārī, īpaši izveidotajā mājas lapā www.enudiena.lv pieteikušies jau vairāk nekā 8200 skolēnu, savukārt 3000 ēnu vakances piedāvā 270 ēnu devēji.

Ēnu devēji savas vakances var piedāvāt vēl līdz 8. februārim, savukārt skolēni savu izvēli var izdarīt līdz 10. februārim! Šogad visvairāk vakances piedāvā Latvijas Republikas Saeima (109), SIA “Latvijas Mobilais telefons” (103), Rīgas Stradiņa universitāte (78), kā arī Ēnu dienas ģenerālsponsors – SEB banka (77). Savukārt kā iekārojamākās vakances ir stjuarti (301 pieteikumi), piloti (250 pieteikumi), dizaineri (201 pieteikums), Saeimas deputāti (119 pieteikumi) un Valsts prezidents (97 pieteikumi).

Ar detalizētu Ēnu dienas statistiku jebkurš interesents var iepazīties Ēnu dienas mājaslapā www.enudiena.lv