A. Grīvnieka kausa izcīņā un Absolventu kausā (+foto)

No 31. janvāra līdz 3. februārim Pļaviņu ģimnāzijas sporta zālē notika A.Grīvnieka kausa izcīņas turnīrs 100 basketbola soda metienos. Basketbola soda metienus izmeta 50 esošie un bijušie ģimnāzijas audzēkņi. 6 rezultatīvākie kvalificējās fināla sacensībām.
Trešo gadu pēc kārtas uzvaru un kausu izcīnīja Edgars Arnītis, iemetot 82 metienus no simts. 2. vietāArtis Arnītis ar 74 precīziem metieniem, 3. vietāDāvis Savičs ar 72 precīziem metieniem.

5.februārī notika Absolventu kausa izcīņas sacensības, kas norisinājās 35. gadu pēc kārtas. Turnīrā piedalījās 7 komandas, kurās spēlēja esošie un bijušie skolas audzēkņi, kopā 40 dalībnieki.
Ceļojošo kausu un 1.vietu izcīnīja komanda “Turbulence”, kurā spēlēja Ģ.Reiteris, I.Seikovskis, J.Priecums, D.Zālītis, A.Rudzītis, A.Strazdiņš.
2. vieta - Spoldings komandai,
3.vieta - 12.a komandai,
4. vieta – Klintaines komandai,
5.vieta – XXX komandai,
6.vieta – Karjers komandai,
7.vieta – Selgas komandai.

Komandas tika apbalvotas ar kausiem, diplomiem un balvām.