Karjeras stundas pasākums 8. – 9. klasēm

Pie 8.a klases ciemojās Sanda Zvirgzdiņa (Silagaile), pie 8.b klases – Ilze Balode, pie 9.a – Gunta Gelbe (Grandāne), pie 9.b – Alita Šteinberga (Kluša).

Pēc karjeras stundas tika veikta aptauja, kurā 8.a klase atzina, ka iegūtas labas iemaņas dāvanu saiņošanā un pasākums esot bijis interesants. Šī klase nākamajā pasākumā vēlētos tikties ar šoferi, ugunsdzēsēju, policistu, šefpavāru vai ārstu.

8.b klase izteica lielu pateicību Ilzei Balodei par ierašanos un iepazīstināšanu ar savu profesiju.

9.a klase vēlētos nākamreiz tikties ar fotogrāfu, sekretāru vai direktoru.

Savukārt 9.b klase drīzumā labprāt tiktos ar mūziķi, automehāniķi, ārstu, stjuarti. Šī klase izsaka lielu pateicību Alitai par jauko prezentāciju un vizuālajiem materiāliem.

Pēc pasākuma visi bija gandarīti.

Janvārī karjeras stundas pasākums notiks 7. un 10. klasēm, kurās piedalīsies kādi no izvēlētajiem skolas absolventiem.

Izsakām lielu pateicību skolas vadībai par iespēju organizēt šāda veida pasākumus. Tas ir lielisks veids, kā skolēniem iepazīties ar dažādām profesijām un to pārstāvjiem, kas nāk no mūsu pašu skolas.

Jācer, ka Jaunajā 2011. gadā īstenosies mūsu ieceres un izdosies viss plānotais!

Uz tikšanos!

Karjeras dienas organizatori