“Mana Latvija”

Apvienotā kārtības un vides ministrija novembrī klasēs izsludināja plakātu konkursu saistībā ar valsts svētkiem „Mana Latvija”.

Klasēm bija jāizveido plakāti, kuros viņu kolektīvs bija jāsaista kādā interesantā un radošā saistībā ar Latviju.Katra klase saņēma norādes, kas konkrēti plakātā jāatēlo, kādam tam jābūt un kad šis darbs būtu jāpaveic.

Dažas klases bija ļoti čaklas un liels prieks par viņām, tomēr dažas klases pamatīgi slinkoja un beigu beigās darbus tā arī neizgatavoja.

Visi gatavie darbi bija ļoti jauki un interesanti. Bija patīkami doties tos apskatīt un vērtēt.

Pēc pamatīgas rezultātu apkopošanas ar prieku varam apsveikt 1.b klasi, kuras plakāts ieņēma godpilno pirmo vietu!
Ne mazāk interesanti bija arī 12.b, 2.a, 3.a, 7.b, 8.a un 11.b plakāti.

Izsakām lielu pateicību visiem skolotājiem, kuri arī aktīvi iesaistījās šajā konkursā, kā arī paldies pārējām klasēm, kuras centās un izveidoja plakātus. Ceram, ka nākamajos konkursos piedalīsies arī pārējās klases un tikpat aktīvi tās, kuras ir jau piedalījušās!