Latvijas Republikas proklamēšanas 92. gadadienā

Šobrīd ir grūti pat iedomāties, ka pirms vairākiem gadu desmitiem brīvība un neatkarība Latvijā šķita tāli, pat neaizsniedzami ideāli. Vairākām paaudzēm Latvijā iespēja godināt Latvijas proklamēšanas dienu bija liegta. Par šo datumu nedrīkstēja runāt publiski, tā nozīme tika noklusēta, slēpta vai mērķtiecīgi izkropļota. Svešās varas centās iestāstīt, ka brīvība un neatkarība ir kaitīgas un nesīs tikai postu.

Mēs visi kopā esam spējuši atbrīvoties no šiem izdomājumiem un varam ar pilnu atbildību atzīmēt, svinēt un lepoties ar Latvijas valsti, ar Latvijas valsts neatkarību!

Sveicu Pļaviņu novada ģimnāzijas kolēģus, tehniskos darbiniekus, skolēnus, skolēnu vecākus un visus skolas draugus un atbalstītājus Latvijas Republikas proklamēšanas 92.gadadienā!

Īpaši sveicu tos kolēģus, kuri saņems Pļaviņu novada ģimnāzijas Atzinības rakstus:

Direktors Vladimirs Samohins