Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Atvērto durvju diena skolā

Atverto durvju diena - afisaLaime dodas rokā tikai gudriem cilvēkiem. Jo vairāk cilvēks zina, jo skaidrāk un asāk viņš saskata pasaules skaistumu.Vai tā ir? Vai tapsi laimīgs un gudrs – uzzināsi, ja 2010.gada 28.aprīlī apmeklēsi Pļaviņu novada ģimnāzijas atvērto durvju dienu, kuras laikā būs iespēja iegūt informāciju par mācību iespējām un procesu PNĢ, uzdot sev interesējošus jautājumus skolotājiem un skolēniem, kā arī ieskatīties skolas ikdienas ainās, vidē un noskaņojumā.

Iepazīsties atvērto durvju dienā ar mūsu piedāvājumu. Kur un kad – mēs Tev pasakām priekšā.

Atvērto durvju diena norise:
9.00 – 9.20 reģistrēšanās un pulcēšanās kabinetos:
• interesenti par vidusskolu – 23. kabinetā
• pārējie apmeklētāji – skolas svinību zālē

9.20 – 10.00 skolas un tās iespēju prezentācija–tikšanās ar ģimnāzijas direktoru V. Samohinu, Pļaviņu novada domes priekšsēdētāju G. Žildi, Pļaviņu novada domes priekšsēdētājas vietnieku A. Arnīti, direktora vietnieku informācijas jautājumos A. Lazdu, direktora vietnieci izglītības jomā I. Seipuli un skolēnu līdzpārvaldi

10.00 – 11.50 mācību stundu apmeklējums(iespēja apmeklēt jebkuru interesējošo mācību stundu, izvēloties no stundu saraksta)

11.50 viktorīna par skolā redzēto, individuāla iepazīšanās ar skolu(telpu apskate, pusdienas, draudzīgas sarunas)

Ja būsi skolnieks vai ģimnāzists tikai rīt, ja šobrīd vienkārši nezini, kur mācīties tālāk, ja tev patīk dejot un dziedāt, ja interesējies par ķīmijas aizraujošo pasauli vai gribi iepazīties ar tehniskās grafikas īpatnībām, ja pārzini tautasbumbas spēles nosacījumus vai gribi iemācīties šaut mērķī, ja tev ir idejas nākošajai POPielai vai RUDENS pasākumam mazajiem un, ja tu vienkārši gribi kļūt par vienu no mums – nāc uz savu nākotnes skolu!

Interešu izglītības dažādība, projekti, fantastiskas stundas interneta vidē, sadarbības skolas Vācijā, Mākslas un Mūzikas skolu piedāvājums, ziemas aktivitātes Mežezerā, jauniešu biedrība „Centrs”, „Melnbaltās fotogrāfijas” pasākums vai kopābūšana Čekpointā – vai tas tevi ieinteresēja?

Nāc, ja zini kaut ko vairāk, dalies savās zināšanās ar mums, ja ne – no mums pamācies. Mēs būsim priecīgi uzklausīt katru no Jums – īpaši gaidīti nākošo pirmklasnieku vecāki un atvases, kā arī potenciālie 10.klases skolnieki!

Jo vairāk mēs kopā uzzinām, jo vieglāk būs izdarī izvēli!

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu