Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Dziesmu un Deju svētku mājas lapa

Piektdien, 19. martā, interneta vidē sāka dzīvot X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mājaslapa www.dziedundejo.lv. Jubilejas gadā svētku lapa ir ne tikai krāšņa dienasgrāmata, bet arī svētku koordinatoru darbarīks un saziņas centrs vispopulārāko sociālo tīklu vidē. Ciešā sadarbībā ar portālu Draugiem.lv ir izveidots Svētku forums.

Svētku gaidīšanas laikā dziedundejo.lv sniegs visu oficiālo informāciju par svētkiem sadarbībā ar Valsts izglītības satura centra mājaslapas visc.gov.lv veidotājiem. Savukārt galvenais Svētku sociālo tīklu partneris, portāls Draugiem.lv, ir radījis plašu sadaļu svētku dalībniekiem. Tajā varēs izveidot savu Vilciņu – deju kolektīva, kora, orķestra, folkloras kopas, kā arī individuālo svētku dalībnieku profilu. Vilciņi varēs savstarpēji sazināties, aicināt uz pasākumiem un arī ievietot praktisku informāciju sludinājumu sadaļā.

Portāla Draugiem.lv radošais direktors Guntars Meluškāns uzsver, ka Svētku sadaļa www.draugiem.lv/dziedundejo/ ir radīta tā, lai būtu viegli uztverama un interesanta gan mazajiem, gan lielajiem Draugiem.lv lietotājiem.

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu