Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Atvērto durvju diena Saeimā

Trešdien, 23.septembrī, Saeima organizē atvērto durvju dienu, kuras ietvaros Latvijas iedzīvotājiem un mūsu valsts viesiem būs iespēja klātienē aplūkot Saeimas namu, iepazīt tā arhitektūru un vēsturi, kā arī uzzināt vairāk par deputātu ikdienas darbu. Apmeklēt Saeimu īpaši aicināti skolēni.


Dodoties ekskursijā pa Saeimas namu, interesenti varēs apmeklēt Saeimas sēžu zāli, kurā katru ceturtdienu deputāti sanāk uz sēdēm un Sarkano zāli, kurā notiek Saeimas Prezidija sēdes un konferences. Tāpat apmeklētāji varēs ielūkoties Saeimas priekšsēdētāja un darbinieku darba telpās, kā arī aplūkot Dāvanu zālē izvietotās ārvalstu delegāciju dāvanas Latvijas parlamentam.
Saeimai īpaši svarīga ir sadarbība ar citu valstu parlamentiem, un nozīmīga Saeimas amatpersonu darba sastāvdaļa ir diplomātisko attiecību veidošana. Arī šogad atvērto durvju dienas apmeklētājiem būs reta iespēja apskatīt telpas, kurās tiek uzņemti citu valstu parlamentu vadītāji, ministri, vēstnieki un citas augstas amatpersonas.
Apmeklētāju uzmanībai tiks piedāvāta arī informatīva prezentācija par Saeimu, kā arī izstāde par parlamentārisma vēsturi.
Saeimas nams apmeklētājiem būs atvērts no 10.00 līdz pat 19.00, lai parlamentu varētu apmeklēt arī tie, kas pa dienu strādā.
Atvērto durvju dienas ietvaros cilvēki ir aicināti ierasties gan grupās, gan individuāli. Ņemot vērā, ka apmeklētāju skaits, kuri vienlaicīgi var atrasties Saeimas ēkā, ir ierobežots, priekšroka būs tiem, kuri iepriekš būs pieteikuši savu apmeklējumu, nosūtot personas datus (vārdu, uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru) uz e-pastu: ekskursijas@saeima.lv, un saņēmuši apstiprinājumu par iekļaušanu kādā no apmeklētāju grupām. Interesenti aicināti pieteikties līdz š.g. 21.septembrim. Papildu informācija pa tālruni 67087353.

Saeimas Preses dienests
Tālr.: 67087218, mob.: 26136160
E-pasts: prese@saeima.lv

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu