Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Sporto visa klase

Piektdien23432848_1622906234442307_956437121_o, 3.novembrī “Vidzemes Olimpiskajā centrā” Valmierā tika dots starts Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā projekta “Sporto visa klase” jaunajai, ceturtajai sezonai. Projekta ceturtajā sezonā iesaistās jaunas 112 3.klases no 92 izglītības iestādēm visā Latvijā.
Lasi vairāk

 

3. b klases Labais Darbs

Šajā mācību gadā mēs, 3.b klases skolēni, cītīgi darbojamies projektā “Sporto visa klase”. Projektā svarīgs ir ne tikai sports, bet arī sasniegumi mācībās un  mūsu prasme sadarboties, veicot kādu labu darbu.

Tā 19. aprīlī mēs kopā ar  audzinātāju un vecākiem devāmies veikt Labo Darbu uz Jēkabpils dzīvnieku patversmi.

Mēs saziedojām un uz patversmi aizvedām segas, spilvenus,  kakla siksnas, suņu barību, lai dzīvniekiem tur būtu labāk.

Patversmē mūs sagaidīja dzīvnieku kopēja, kura pastāstīja par nelaimē nonākušajiem suņiem un kaķiem. Šobrīd patversmē uzturas 25 suņi un 6 kaķi. Viens suns bija pamests, citam nomiris saimnieks, vēl kāds aizklīdis no mājām. Suņi bija tik dažādi – jautri, baisi, mīlīgi, nobijušies, palaidnīgi. Dažus suņus drīkstēja paglaudīt.

Esam priecīgi, ka varējām palīdzēt. Novēlam, lai dzīvnieki atrastu gādīgus saimniekus un mājas, kurās viņi būtu mīlēti!

3.b klase

Sporto visa klase

sports

4.b klase arī šinī mācību gadā turpina piedalīties projektā „Sporto visa klase”. Tāpat kā pagājušajā mācību gadā sportojam piecas reizes nedēļā, divas sporta stundas, divas papildus nodarbības un protams vienu reizi nedēļā apmeklējam baseinu. Tāpat skolēni tiek testēti dažādos sporta vingrinājumos, tiek sekots līdzi mūsu mācību sasniegumiem, labajiem darbiem.

   24.martā devāmies uz Daugavpili, uz mūsu grupas skolu stafešu sacensībām. Mūsu grupā ir šādas skolu komandas: mēs, Madonas, Līvānu, Gulbenes, Rēzeknes un divas Daugavpils skolu komandas. Bija jāveic piecu veidu stafetes, kurās iekļauti florbola, basketbola un vingrošanas elementi. Veicot stafetes varējām pārbaudīt savu izturību, veiklību, precizitāti, pacietību un meistarību.

Paldies sakām mūsu sporta skolotājiem Ilvai un Jānim, par sagatavošanos šīm ne tik vieglajām sacensībām.

                                                                              4.b klases skolēni un audzinātājs

Vingrosim kopā!

„Sporto visa klase” ietvaros 12.janvārī mūsu skolā viesojās LNT brokastu komandas pārstāvis Oskars Lepers un Pļaviņu novada domes priekšsēdētāja Gunta Žilde. Mēs kopā veicām vingrojumu kompleksu un uzspēlējām tautasbumbu. Šis pasākums tika iemūžināts un rādīts LNT 26. februāra raidījumā. Šo sižetu var noskatīties mūsu skolas mājas lapā.
Paldies mūsu sporta skolotājai Ilvai par vingrojumu sagatavošanu.

3.b un 4.b klases kolektīvs.

Projekta „Sporto visa klase” otrās sezonas atklāšana mūsu skolā

pirksti2. novembrī Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā tika dots starts Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā projekta “Sporto visa klase” jaunajai, trešajai sezonai. Mūsu skolas 3.b klase ir starp tām 82 klasēm, kas šajā mācību gadā uzsākušas dalību projektā „Sporto visa klase”.

Pasākumā visus skolēnus uzrunāja LOK prezidents Aldons Vrubļevskis, LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers, Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, Izglītības ministrijas pārstāvis un Valmieras domes pārstāvis. Atklāšanas ceremonijā 3.b klases kapteinis Endijs Lasmanis saņēma projekta “Sporto visa klase” karogu, kas simbolizē klases piederību projektam. Varējām vērot un aizrautīgi līdzi darboties Valmieras pilsētas jauniešu sagatavotajiem priekšnesumiem.

30. novembrī notika ”Sporto visa klase ” atklāšanas pasākums mūsu skolā. Pie mums viesojās LOK priekšsēdētājs Žoržs Tikmers, LOK projektu vadītāja Lilita Mitrofanova un Pļaviņu novada domes priekšsēdētāja Gunta Žilde. Ciemiņi tikās ar 4. b klasi un viņu audzinātāju Gintu Balodi, lai uzzinātu, kā 4.b klasei veicās projektā pagājušajā mācību gadā.

Arī visi sākumskolas skolēni pulcējās projekta “Sporto visa klase” atklāšanas pasākumā, lai svinīgi uzsāktu otro mācību gadu šajā sportiskajā un veselīgu dzīvesveidu atbalstošajā aktivitātē Pļaviņu novada ģimnāzijā. Labus ceļa vārdus, izturību, spēku, sportisku garu, prieku darboties visiem vēlēja Žoržs Tikmers un Gunta Žilde. 3.b klase šim pasākumam bija sagatavojusi sportisku priekšnesumu. Abas projekta klases aizrautīgi sacentās jautrās stafetēs. Pasākuma noslēgumā visi sākumskolas skolēni ar prieku atcerējās Olimpiskās dienas vingrošanas kompleksu.

Esam pateicīgi par iespēju sportot 5 reizes nedēļā! Novēlam izturību gan paši sev, gan mūsu sporta skolotājiem Ilvai Aleksejevai, Jānim Eidukam un peldēšanas trenerei Jolantai Grugulei!

Sandra Fišmeistare

Pļaviņu novada ģimnāzijā “Sporto visa klase” 2015./2016.mācību gadā

Pļaviņu novada ģimnāzijas 3.b klases audzinātājs un projekta “Sporto visa klase”  koordinators Gints Balodis

     sporto_1 Mēs, 3.b klase, šinī mācību gadā piedalījāmies projektā „Sporto visa klase”. Šim projektam bija savi uzdevumi un noteikumi – katru dienu cītīgi jāsporto, labi jāmācās un jāizdara kāds labs darbs.
Lai cik grūti bija pamosties, pirmdienas un otrdienas agrajos rītos visi apmeklējām sporta nodarbības. Ļoti tika gaidītas trešdienas, kad devāmies uz Kokneses baseinu. Tas bija kā saldais ēdiens šajā projektā.   Arī klases audzinātājs iespēju robežās piedalījās sporta nodarbībās. Kopā vingrojām, peldējām, slēpojām un spēlējām dažādas sporta spēles.
Sekmīgi nokārtojām valsts pārbaudes darbus, kuru rezultātus ņēma vērā pie projekta vērtējuma kopējā punktu skaita.
Arī kopējo punktu skaitam summējās „Labais darbs”. 23.martā ciemojāmies bērnudārzā „Jumītis”, kur iepriecinājām bērnus ar pašu sarūpētām dāvanām. Pastāstījām par projektu un sniedzām nelielu koncertu. 22.aprīlī talkojām sporta bāzē „Jankas”. Iestādījām 100 eglītes, sakopām apkārtni. Atpūtas brīžos cepām desiņas un šāvām ar īstu ieroci.
Šogad projektā „Sporto visa klase” piedalījās 43 trešās klases no visas Latvijas. Projekta svinīga atklāšana notika 22.oktobrī Rīgā, Olimpiskajā centrā. Arī Pļaviņu novada ģimnāzijā 5.novembrī notika projekta svinīga atklāšana. Uz atklāšanu ieradās arī šī projekta idejas autors, Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers. No Latvijas Olimpiskās komitejas, Pļaviņu novada domes un Pļaviņu novada ģimnāzijas saņēmām dažādas dāvanas un laba vēlējumus.
14. aprīlī viesojāmies Pļaviņu novada domē. Tikāmies ar domes deputātiem, pastāstījām par projektu un sniedzām nelielu priekšnesumu.
15. aprīlī devāmies uz zonas tautas bumbas sacensībām Gulbenē. Mums bija jāspēkojas ar Daugavpils, Rēzeknes, Līvānu, Madonas un Gulbenes trešo klašu komandām. Kaut arī pirmo vietu neizcīnijām, cīņa bija ļoti līdzīga.
20. maijā notika „Sporto visa klase” noslēguma pasākums Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā. Visi klašu kolektīvi tika sveikti ar diplomiem. Notika kopējā fotografēšanās un ilgi gaidītais grupas „Musiqq” koncerts.
Projekta sākumā un projektam noslēdzoties skolēni tika testēti, veicot dažādus fiziskos vingrinājumus. Testa rezultāti pirms un pēc projekta tika salīdzināti un analizēti. Pēc rezultātiem var secināt, ka šis projekts ir uzlabojis bērnu fizisko sagatavotību. Tātad, jāturpina sportot arī nākamajā gadā.
iels paldies visiem, kuri palīdzēja, juta līdzi.

    Bērnu iespaidi un pārdomas par šo projektu.

sporto_2 Ikdienas nodarbībās un sacensībās.

sporto_3 Baseinā.

sporto_4 Labie darbi 23.03.2016.

sporto_5 Labie darbi 22.04.2016.

sporto_6 Tautas bumba Gulbenē 15.04.2016.

sporto_7 Noslēgums Jelgavā 20.05.2016.

Tiekamies 2016./2017. mācību gadā – septembrī!

Labie darbi

IMG_7708_1Mēs, 3.b klase, šinī mācību gadā piedalāmies projektā „Sporto visa klase”. Šim projektam ir savi uzdevumi un noteikumi – katru dienu cītīgi jāsporto, labi jāmācās un jāizdara kāds labs darbs. Ar sportu, mācībām un kādu mazu, labu darbiņu mēs sastopamies ikdienā, bet gribējās paveikt ko lielāku. Nolēmām palīdzēt bērnudārzam „Jumītis”, kuru paši reiz bijām apmeklējuši.
Tā nu ķērāmies pie darba. Savas lelles, mašīnas, rotaļlietas esam nomainījuši pret grāmatām, datoriem un ārpusstundu nodarbībām. Lai šīs mantas nejustos vientuļas un noskumušas mūsu rotaļu plauktos, nolēmām tās dāvināt bērnudārzam. Divu nedēļu garumā uz skolu tika nestas lelles, mašīnas, mīkstās rotaļlietas, grāmatiņas, puzles, spēles, leļļu ratiņi un tāfele, un pat skrituļslidas. Skaisti iesaiņojām šīs lietas un 23.martā devāmies ciemos uz bērnudārzu.
Bērniem pastāstījām par projektu „Sporto visa klase”, rādījām bildes, sniedzām nelielu koncertu. Lielākais dārziņa bērnu prieks bija par mūsu sarūpētajām dāvanām. Mēs paši arī nepalikām bez dāvanām, jo bērnudārza bērni ar savām audzinātājām bija sarūpējuši skaistus apsveikumus.
Lielākā daļa klases skolēnu savā laikā ir bijuši šī bērnudārza audzēkņi, tādēļ pēc pasākuma ļoti gribēja apskatīt grupiņas, kuras agrāk paši bija apmeklējuši. Kādas tās izskatās šodien?
Paldies dārziņa kolektīvam par laipno uzņemšanu, par augļiem, našķiem un gardo limonādi.
3.b klase un audzinātājs saka paldies direktorei Ritai Polei, sociālajam pedagogam Sanitai Fjodorovai, direktora vietniecei saimnieciskajos jautājumos Santai Kupčai par palīdzību šī pasākuma tapšanā un norisē.

 3.b klase

Projekts „Sporto visa klase!” uzsāk savu gaitu!

5. novembris Pļaviņu novada ģimnāzijas 1.-4.klašu kolektīviem, bet jo īpaši 3.b klasei paliks ilgi atmiņā, jo notika projekta „Sporto visa klase” atklāšanas pasākums. Kā jau svinīgos pasākumos, arī šoreiz neiztika bez ciemiņiem. Bijām priecīgi un  pagodināti par to, ka pie mums ieradās šī projekta idejas autors un atbalstītājs LOK ģenerālsekretārs olimpiskais vicečempions airēšanā Žoržs Tikmers. Priecājamies par laba vēlējumiem un jaukajām dāvanām no Pļaviņu novada domes priekšsēdētājas Guntas Žildes, sporta darba organizatora Sandra Stūra, Sporta un tūrisma jautājumu komitejas priekšsēdētāja Imanta Kravaļa, futbola kluba „Pļaviņas DM” trenera Imanta Siliņa. Izturību, cīņas sparu un veiksmi visos projekta pārbaudījumos ar saviem priekšnesumiem vēlēja mūsdienu deju grupa „CRYSTAL” (vadītāja Tatjana Zagorska) un Pļaviņu novada ģimnāzijas 10.-12.klašu deju kolektīvs (vadītāja Ineta Reitere). Projekts ir sācies un 3.b klasei vajadzēs ne mazums spēka un pacietības, jo sportot vajadzēs visas nedēļas garumā, bet novārtā nevarēs atstāt arī mācības, tāpēc, ka viens no kritērijiem, kas tiks vērtēts ir skolēnu sekmes. Atbalstīsim savējos 3.b un viņu audzinātāju Gintu Balodi, kā arī sporta skolotājus Vitu Brikmani un Jāni Eiduku, lai viss uzsāktais izdodas! Tāpat vēlam izturību skolēnu vecākiem, jo arī viņi , lai arī netieši, bet ir šī projekta dalībnieki!

Pļaviņu novada ģimnāzijas direktores vietniece audzināšanas darbā Iveta Krastiņa

Sporto visa klase

Šogad, 3.b klasei ir unikāla iespēja piedalīties projektā „Sporto visa klase”. Tas nozīmē, ka sporta nodarbības būs katru dienu, viena no tām – peldēšana.
22. oktobrī devāmies uz Rīgu, Olimpisko centru, kur notika šī projekta otrās sezonas svinīga atklāšana. Pirmajā sezonā piedalījās 6 klases, bet šogad jau 43. Klases ir sadalītas apakšgrupās, kur kopā esam ar Daugavpils, Rēzeknes, Līvānu, Madonas, Gulbenes skolu trešajām klasēm. Pirms pasākuma liels gods bija paspiest roku un aprunāties (gan man – klases audzinātājam, gan klases kapteinim Robertam Mačam) ar pašu šī projekta idejas autoru, Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretāru Žoržu Tikmeru. Viņš novēlēja mums veiksmi šinī projektā. Klases kapteinis no Latvijas Olimpiskās komitejas prezidenta Aldona Vrubļevska saņēma šī projekta karogu. Pasākuma gaitā tika vingrots Olimpiskās dienas vingrojumu komplekss. Nedaudz sarūgtināti bijām par solīto grupas Musiqq koncertu, kurš nenotika. Pasākuma beigās katrs tika pie tik ilgi gaidītā, bet tik ļoti kārotā balona. Pasākumā jutāmies pilntiesīgi šī projekta dalībnieki, bijām ģērbušies jaunajos sporta tērpos. Par tērpiem paldies Pļaviņu novada domei.
Pēc pasākuma devāmies uz „Arēnu Rīga”, kur vērojām basketbola spēli starp komandām VEF Rīga un TSMOKI MINSK. Visu klašu kapteiņi spēles sākumā veidoja tuneli pa kuru tika izsaukti VEF Rīga spēlētāji. Kaut arī mūsējiem nedaudz pietrūka līdz uzvarai, esam apmierināti, jo izjutām lielisko „Arēna Rīga” sportisko atmosfēru.
Brauciena laikā ar savu klātbūtni atbalstīja un palīdzēja skolotājas Kristiāna Balode, Iveta Krastiņa, Sanita Fjodorova, Rinalda mamma , Lindas māsa. Paldies par atbalstu. Paldies arī šoferim Oļegam.

3.b klases kolektīvs