Pïaviòu novada ìimnâzija - skolas çka

Pïaviòu novada ìimnâzija - logo

Sporto visa klase

Šogad, 3.b klasei ir unikāla iespēja piedalīties projektā „Sporto visa klase”. Tas nozīmē, ka sporta nodarbības būs katru dienu, viena no tām – peldēšana.
22. oktobrī devāmies uz Rīgu, Olimpisko centru, kur notika šī projekta otrās sezonas svinīga atklāšana. Pirmajā sezonā piedalījās 6 klases, bet šogad jau 43. Klases ir sadalītas apakšgrupās, kur kopā esam ar Daugavpils, Rēzeknes, Līvānu, Madonas, Gulbenes skolu trešajām klasēm. Pirms pasākuma liels gods bija paspiest roku un aprunāties (gan man – klases audzinātājam, gan klases kapteinim Robertam Mačam) ar pašu šī projekta idejas autoru, Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretāru Žoržu Tikmeru. Viņš novēlēja mums veiksmi šinī projektā. Klases kapteinis no Latvijas Olimpiskās komitejas prezidenta Aldona Vrubļevska saņēma šī projekta karogu. Pasākuma gaitā tika vingrots Olimpiskās dienas vingrojumu komplekss. Nedaudz sarūgtināti bijām par solīto grupas Musiqq koncertu, kurš nenotika. Pasākuma beigās katrs tika pie tik ilgi gaidītā, bet tik ļoti kārotā balona. Pasākumā jutāmies pilntiesīgi šī projekta dalībnieki, bijām ģērbušies jaunajos sporta tērpos. Par tērpiem paldies Pļaviņu novada domei.
Pēc pasākuma devāmies uz „Arēnu Rīga”, kur vērojām basketbola spēli starp komandām VEF Rīga un TSMOKI MINSK. Visu klašu kapteiņi spēles sākumā veidoja tuneli pa kuru tika izsaukti VEF Rīga spēlētāji. Kaut arī mūsējiem nedaudz pietrūka līdz uzvarai, esam apmierināti, jo izjutām lielisko „Arēna Rīga” sportisko atmosfēru.
Brauciena laikā ar savu klātbūtni atbalstīja un palīdzēja skolotājas Kristiāna Balode, Iveta Krastiņa, Sanita Fjodorova, Rinalda mamma , Lindas māsa. Paldies par atbalstu. Paldies arī šoferim Oļegam.

3.b klases kolektīvs