11. klase iesaka!

Septembris drīz pilnvaras nodos oktobrim. Skrējiens dabā ir sācies, arī Pļaviņu vidusskolas 11. klase ar dalību dažādās aktivitātēs ir pieteikusi sevi jaunajam mācību gadam -  “Vienpadsmitie” ir un būs! Ja ir lieliski klases biedri, var paveikt daudz, jo kopā zūd bailes, pasaule kļūst krāšņāka un negaidīti notikumi sagādā prieku. Tātad! Esam piedalījušies Pasaules Miera skrējienā, jo miers patiešām sākas ar mums; labprāt strādājām lielajā talkā “Svinam dabu”, sakopjot Kriškalnu kalna parku, jo mēs esam dabas daļa. Būt savādākam nenozīmē būt neveiksmīgam, tāpēc mūsu piedalīšanās akcijā „Dažādo kurpju diena” bija pašsaprotama, jo katrs no mums ir unikāls. Un tikai iekāpjot otra kurpēs, spējam saskatīt līdzīgo mūsos. Dzijas kamolītis, ko sagādājām labo darbu akcijas “Kamoliņš senioram” ietvaros, mums atgādināja, ka labie vārdi un darbi sagādā prieku visiem -  maziem un lieliem, veciem un jauniem. Visiem. Arī mums pašiem. Kopā ir labi. Ko darīsiet Jūs, lai labi justos kopā ar citiem?

11. klase un audzinātāja