Ekoskolu apbalvošanas ceremonija

Ekoskolu-apbalvosana-2024

11. septembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notika Ekoskolu apbalvošanas ceremonija. Pasākumu atklāja Andžeja Grauda Bungu skolas enerģiskais priekšnesums, kam sekoja Ekoskolu sveikšana. Pļaviņu vidusskola vienpadsmito reizi ieguva Zaļo karogu.

Pasākuma svinīgajā daļā dalībniekus sveica Klimata un enerģētikas ministrs Kaspars Melnis, Vides izglītības fonda vadītājs Jānis Ulme, Ekoskolu programmas vadītājs Latvijā Daniels Trukšāns.

Tāpat tika atklāta starptautiskā Rīcības dienu kampaņa, iepazināmies ar Ekoskolu un Jauno vides reportieru programmu aktualitātēm, savukārt UNESCO LNK Izglītības sektora vadītāja Elīna Bērziņa sniedza pārskatu par jaunākajām aktualitātēm un atklāja Pasaules lielāko mācību stundu.

Par pasākuma gaisotni rūpējās radio balss un sociālo tīklu jokdaris Lauris Zalāns. Ceremonijas noslēgumā uzstājās hiphopa mākslinieks Zeļģis.

Šī gada Ekoskolas tēma Pļaviņu vidusskolā – Enerģija.

Enerģisku jauno mācību gadu!
Pļaviņu vidusskolas Ekopadome