Darba plāns 25. – 29.marts

Pirmdiena, 25. marts
Kursi tiešsaistē “Tekstpratība pamatizglītības ieguves procesā: teorija un prakse” (I. Balode)
Seminārs tiešsaistē “Ugunsdrošības prasības izglītības iestādēs un rīcība ugunsgrēka gadījumā” (S. Kupča)
7. mācību stundas laikā 9.b klases piedalīšanās Deportāciju 75. gadadienas atceres pasākumā pie Pļaviņu dzelzceļa stacijas

Otrdiena, 26. marts
8.30 Aizkraukles novada pašvaldības vadības, nodaļu vadītāju un iestāžu vadītāju iknedēļas sanāksme tiešsaistē (I. Luksa)
9.30 Administrācijas sanāksme 110. kab.
15.10 Nodarbība skolotājiem “Mākslīgā intelekta rīku izmantošana izglītības procesā” 310. kab. (nodarbību vada 12. kl. skolēns Kristers Kaļva)
16.00 – 18.00 Vecāku individuālās tikšanās ar mācību priekšmetu skolotājiem, skolas administrāciju un atbalsta personālu
9.a, 9.b, 12.kl. Fotografēšanās izlaiduma albumiem svinību zālē

Trešdiena, 27. marts