Vispasaules Drošāka interneta diena

20240206_125557

6. februārī daudzās pasaules valstīs, ar mērķi veicināt bērnu un jauniešu drošāku un atbildīgāku tiešsaistes tehnoloģiju izmantošanu, tika atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena ar saukli “Drošāks internets sākas ar tevi!”

Pirmo reizi tā norisinājās 2004. gadā, saskaņā ar pirmo drošāka interneta rīcības plānu, kas bija ES finansētā Safe Borders projekta iniciatīva.

Drošāka interneta diena par ikgadēju pasākumu kļuvusi aptuveni 200 valstīs un teritorijās visos kontinentos, un tajā piedalās miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Šogad 9.b klase arī nolēma izmēģināt savus spēkus un pieteica savu dalību viktorīnā vidusskolēniem, kur 317 komandu konkurencē izcīnīja sekojošas vietas:

Vieta

Komandas sastāvs

5.

Ramona un Rebeka Ivanovas, A. Rudzīte

18.

L. Buševica, A. Paļuga, L. Paļuga, M. Ozoliņa, L. Silasproģe

73.

K. Avotiņa, A. Ezeriņa

181.

D. Fiļimonovs, D. Orlovs

229.

Duntavs, K. Aizporietis, G. Peltiks, R. Lauva

Aicinām ikvienu domāt par to, kā mēs katrs rūpējamies par savu drošību internetā, un kāds ir mūsu ieguldījums, veidojot labāku interneta vidi.

9.b klases audzinātāja Iveta Krastiņa