Darba plāns 4. – 8. decembris

Pirmdiena, 4. decembris
10.00 – 12.30 Novada (II posma) olimpiāde vācu valodā 211. kab. (piedalās G. Vuškārnieks)
14.20 Administrācijas sanāksme 110. kab.

Otrdiena, 5. decembris
8.30 Aizkraukles novada pašvaldības vadības, nodaļu vadītāju un iestāžu vadītāju iknedēļas sanāksme tiešsaistē (I. Luksa)
10.00 – 12.00 Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas organizēts tiešsaistes seminārs digitālajiem aģentiem un līderiem par aktualitātēm e-risinājumu jomā (S. Severova)
15.10 Nodarbība skolotājiem par Chromebook lietošanu 20. kab.
Gada noslēguma inventarizācija
Iniciatīvas “Latvijas Skolas soma” koncertlekcija “Ziemassvētku ekspresis” 1. – 5. kl. svinību zālē
OECD starptautiskās skolēnu novērtēšanas programmas PISA 2022 rezultātu paziņošanas pasākums Rīgā (L. Ivanova)

Trešdiena, 6. decembris