7.a un 7.b klašu skolēnu 1.diena MOT programmā jauniešiem

mot_logo_lvŠ.g. 27. februāris mūsu skolas 7.a un 7.b klases skolēniem bija neparasts, jo viņiem bija jāpiedalās motivācijas nodarbībās. Tajās jaunieši kopā ar MOT treneri Lāsmu Pevko runāja par dažādām dzīves situācijām un mācījās kritiski izprast savu rīcību tajās. Kopā ar treneri Lāsmu viņi šīs situācijas analizēja, meklējot labāko risinājumu, kas jāpieņem katram pašam. Jauniešiem bija iespēja iejusties dažādās lomās, tas deva iespēju negatīvām situācijām pateikt „nē”, saprast, cik svarīgs ir apkārtējo teiktais un savas rīcības un attieksmes izvērtējums.
Visas 3 nodarbības skolēniem ļoti patika.
Paldies Lāsmai par lieliski novadītajām nodarbībām! Paldies skolēniem par līdzdarbošanos!
Nākošā nodarbība skolēniem, vecākiem un skolotājiem būs 27. martā. Skolotājiem, kuri šajās klasēs māca, un vecākiem nodarbība būs 17.30.

A.Lasmane, MOT koordinatore skolā.