Mūsu sasniegumi mācību darbā 2016./2017. mācību gadā

Lana Ivanova, direktores vietniece izglītības jomā

_png_logo1Maijs ir skaistākais pavasara mēnesis, kad ziedu sveces ver kastaņas, smaržo ceriņi un dzeguze kūko katram savu laimi. Skolā maijs ir ražas mēnesis, kad skolēni un skolotāji plūc sava darba augļus. Atskatoties uz paveikto šajā mācību gadā, Pļaviņu novada ģimnāzijas kolektīvs var būt apmierināts ar padarīto. Pateicības rakstus par augstiem mācību sasniegumiem ikdienas mācību darbā (vidējais vērtējums 8 balles un vairāk vai atbilstošs aprakstošais vērtējums) svinīgajā līnijā 31. maijā (9. un 12. klases skolēni – Zvana svētkos) varēja saņemt 59 skolēni:

1.a Luīze Teterovska, Sandis Spulis, Rinalds Striķis, Laura Mironova, Paula Skrimble
1.b Karolīna Lodīte, Līna Marija Līcīte, Elīza Kurcalte, Erika Made Saliņa, Madara Vaivode
2.a Adele Bērziņa, Sofija Anna Birkāne, Helēna Eriksone, Marta Mača, Ieva Miķelsone
2.b Marta Ozoliņa, Raivo Lauva, Evija Muceniece, Alita Paļuga, Loreta Paļuga, Justīne Riekstiņa
3.a Ance Bērziņa, Viktorija Kaugere, Armands Svencis, Kristers Ūbergs
3.b Paula Bicāla, Keita Kristiāna Brūniņa, Renāte Jankuna, Elvis Mareks Liepiņš, Edgars Osipauskis, Rihards Ozoliņš
4.a Tīna Rudbārža
4.b Anastasija Gorpeņuka, Aleksa Kitajeva, Roberts Mačs, Paula Beāte Mežmale
5.a Nikola Gasperoviča
5.b Laila Bicāla, Aksels Leitlants, Linards Lukss, Una Bērziņa, Krista Stūre
6.a Una Ivanova
7.b Elīza Luksa, Beāte Skrabutena, Agita Cukanova, Evelīna Paula Ķerķe, Andis Daugavietis, Marta Langenfelde, Jānis Smilgājs, Anželika Žukova
8.a Guna Elīte
8.b Sonora Balode, Lelde Elīna Pitjukeviča, Krista Priede
9.a Karīna Davidova, Evija Mahliņeca, Agate Mežmale
9.b Laine Liepiņa
11. Rainers Milsons

Par aktīvu sabiedrisko darbu 2016./2017. mācību gadā ar skolas peteicību tika apbalvoti šādi skolēni:

Armands Svencis (3.a), Lauris Ozols (3.a), Māris Stašulāns (3.a), Tīna Rudbārža (4.a), Evelīna Aļehno (4.a), Rainers Pakers (4.a), Marta Pīķe (4.a), Sintija Dubiņina (5.a), Madara Smirnova (5.a), Kristīne Cielava (5.a), Anete Berģe (5.a), Annija Vīksna (5.a), Ieva Ambaine (5.b), Raivo Kaņepējs (5.b), Mikus Briežkalns (6.a), Una Ivanova (6.a), Samanta Jansone (6.a), Sabīne Lasmane (6.a), Sanita Placēna (6.a), Santa Turinceva (6.a), Edīte Visocka (6.a), Igors Smerjotkins (6.a), Matīss Vasks (6.b), Anna Esiņa (7.a), Kristaps Ostrovskis (7.a), Linda Laine Kalviša (7.a), Laura Lelde Kalviša (7.a), Kristers Vanags (7.a), Elīza Luksa (7.b), Aivars Skābarnieks (8.a), Alīna Stafecka (8.a), Guna Elīte (8.a), Sonora Balode (8.b), Amanda Ķirse (8.b), Evita Meļihova (8.b), Dzintars Kalniņš (11.).

19.maijā notikušajos Zinību svētkos apbalvojām mūsu skolēnus, kuri uzrādījuši labu sniegumu mācību priekšmetu olimpiādēs, mācību priekšmetu konkursos un zinātniski pētniecisko darbu (ZPD) lasījumos. Ir patīkami, ka mūsu skolēni ir aktīvi piedalījušies visās valsts (VISC) organizētajās starpnovadu jeb 2.posma olimpiādēs. Īpašs prieks par tiem skolēniem, kuri, pateicoties labiem rezultātiem stapnovadu olimpiādēs, ir izturējuši tālāko atlasi un ieguvuši tiesības sevi apliecināt arī reģionālajā vai valsts līmenī. Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēnu sasniegumu kopsavilkums mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos un zinātniski pētnieciskajos darbos ir šāds:

Ar visiem skolēnu sasniegumiem mācību priekšmetu olimpiādēs, ZPD un mācību priekšmetu konkursos var iepazīties šeit. Vēlreiz vēlos sveikt mūsu skolēnus un pateikties visiem skolotājiem par ieguldīto darbu, virzot mūsu audzēkņus. Novēlu ikvienam pedagogam radošumu, aizrautību, saglabāt mīlestību pret savu darbu un bērniem! Paldies skolēnu vecākiem par atbalstu skolai. Paldies arī Pļaviņu novada domei, pateicoties kuras sniegtajam atbalstam, Zinību svētkos mēs varējām saņemt ne tikai morālu atzinību vien, bet arī sarūpētās naudas balvas. Novēlu doties pretī jauniem mērķiem un izaicinājumiem, īstenojot savus sapņus! Lai visiem patīkamiem mirkļiem piepildīta vasara! Uz tikšanos jaunajā mācību gadā!