Ģimenes svētki Jēkabpilī

Ģimenes svētki 21.maijā sākumskolas ansamblis piedalījās Jēkabpils novadā Ģimenes svētkos. Svētku moto: Ģimenes ir Latvijas spēks un lepnums.

Šāds pasākums pilsētas iedzīvotājiem notiek katru gadu, kurā tiek godinātas ģimenes, sniegts koncerts, bērni var izklaidēties piepūšamajās atrakcijās, kā arī piedalīties dažādās sporta aktivitātēs.

Koncertā uzstājās ne tikai pašmāju dziedātāji un dejotāji, bet arī viesi no Līvāniem, Daugavpils, Ventspils. Mēs skatītājus iepriecinājām ar četrām jautrām dziesmiņām. Par piedalīšanos saņēmām pateicības rakstu.

Paldies JIC „ideja” vadītājai Inārai Upeniecei par piedāvājumu savu skolu prezentēt citā novadā!

Paldies Janas, Gunas, Simonas – Līnas, Aleksas, Elīzas mammām, Amandas vecmāmiņai par dalībnieku pieskatīšanu brauciena laikā.

Paldies ansambļa dalībniekiem par skaisto dziedāšanu 2010./2011. mācību gadā.

Ansambļa vadītāja Kristiāna Balode

Fotogrāfijas no pasākuma: