“Skolas blice” sajūsmina

17.februārī sākumskolas skolēniem koncertu „Pirmīšu nedēļas” ietvaros sniedza skolas ansamblis „Skolas blice”. Koncerta laikā mazie skolēni tika iepazīstināti ar dažādiem, instrumentiem, kurus spēlē dalībnieki, to skanējumu, kā arī varēja klausīties un dziedāt līdzi dažādām dziesmām. Liels bērnu prieks bija par skatuves efektiem, ko apliecināja sajūsmas saucieni un rosīšanās.

Skolēni bija ļoti aktīvi ansambļa atbalstītāji, kas liecina par to, ka koncerts ir izdevies un mūsu mazie skolasbiedri bija apmierināti.

Paldies par jauko koncertu ansambļa „Skolas blice” dalībniekiem: Ritai Lazdai, Žanetei Felsai, Aritai Lukss, Dacei Langenfeldei, Mārtiņam Zemturim, Aleksandram Krasutinam, Kristapam Kaļvam, Andrejam Sīmanim, tā vadītājam Gintam Balodim.