5.b klase Pļaviņu kultūras centrā

Lai uzzinātu, kas gādā par mūsu pilsētas kultūras dzīvi un kas notiek aiz skatuves priekškara, 2024. gada 11. oktobrī 5.b klase devās uz Pļaviņu kultūras centru. Skolēnus sagaidīja kultūras centra direktore Astrīda Davidova un savu stāstījumu par kultūras nama telpām un ēku sāka no garderobes. Pēc tam, ar interesantiem Štrālu dzimtas faktiem iepazinušies, skolēni apskatīja mūsu novadnieka un gleznotāja Aleksandra Štrāla darbu izstādi kultūras nama mazajā zālē. Tika pārrunāts, kā jāuzvedas izstādēs, kā jāaplūko mākslas darbi. Pēc gleznu apskates skolēni devās uz grimētavu , kur varēja nedaudz izmainīt savu izskatu un iejusties kādā citā tēlā. Uz skatuves skolēni parādīja savu radošumu, jo pēc kultūras centra direktores aicinājuma notika pilnīga improvizācija un tika izspēlēti mini skečiņi. Skolēniem bija iespēja uziet uz āra balkona, bet pēc kopbildes un pateicības vārdiem par skolēniem veltīto laiku visi devās savās ieplānotajās piektdienas gaitās. Kā kultūras centra apmeklējumu vērtēja skolēni? Lielākā daļa skolēni atzīst, ka bija interesanti nokļūt vietās, kur pasākumu apmeklētāji nevar nokļūt, uzzināt, kādi ir kultūras darbinieku pienākumi, daudziem patika pēkšņās pārvērtības un iespēja uz skatuves iesaistīties teatrālās aktivitātes, un visiem ļoti patika tas, ka tepat Pļaviņās var aplūkot izcila mākslinieka gleznas.

5.b klases audzinātāja Silga