Konkurss “Lauksaimniecība – vissvarīgākais darbs uz Zemes”

Izglītības iniciatīva “Ziedoņa klase” sadarbībā ar lauksaimniecības uzņēmumu SIA “BASF” izsludina īpašu radošo konkursu visiem skolēniem.

Uzņēmuma “BASF” mērķis ir vairot lauksaimnieka aroda prestižu skolu jauniešu vidū un rūpēties par nozares ilgtspēju, jo lauksaimniecība bija, ir un būs nozīmīgākais darbs uz zemes, tāpēc skolēnu radošā konkursa izvēlētā tēma ir “Lauksaimniecība – svarīgākais darbs uz Zemes”.

Konkursa mērķis:

Konkursa nosacījumi:

Konkursa uzvarētājs saņems īpašu balvu – festivāla “Lauku diena skolā!” norisi ar dažādām izglītojošām lekcijām un nodarbībām, kas tiks organizēts uzvarētāju izglītības iestādē laikā līdz 2024. gada 22. decembrim.

Darbus jāiesniedz līdz 4. oktobrim, sūtot uz e-pasta adresi ziedonaklase@fondsviegli.lv ar norādi “Pieteikums konkursam”!

Ar konkursa NOLIKUMU var iepazīties šeit.