Darba plāns 20. – 24. maijs

Pirmdiena, 20. maijs
1.a klases pārgājiens uz keramikas izstādi Pļaviņu kultūras centrā (atb. I. Kunga, S. Fjodorova)

Otrdiena, 21. maijs
8.30 Aizkraukles novada pašvaldības vadības, nodaļu vadītāju un iestāžu vadītāju iknedēļas sanāksme tiešsaistē (I. Luksa)
9.30 Administrācijas sanāksme 110. kab.
15.10. MK sanāksmes
Programmas “Lasīšanas veicināšanas kompetence un kultūra izglītības iestādēs” apguve Rīgā (I. Balode)
LIZDA organizēts pikets Rīgā (I. Baginska, I. Briede)

Trešdiena, 22. maijs