Konkurss “Mūsu vecvecāki – Latvijas lepnums 2024”

Mūsu vecvecāki - Latvijas lepnums II

Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienība aicina pamatskolas skolēnus piedalīties konkursā “Mūsu vecvecāki – Latvijas lepnums 2024”, piesakot ar saistošu stāstu vai kolāžu savus vecvecākus. Īpaši gaidīti būs stāsti par vecvecākiem, kuri izaudzinājuši vismaz 3 bērnus. Konkursā skolēni mudināti iepazīt savu vai sev tuvu cilvēku dzimtas, pārrunājot ar vecvecākiem bērnu audzināšanas pieredzi.

Trīs interesantāko pieteikumu autori balvās saņems ieejas kartes piedzīvojumu parkā “Tarzāns”, savukārt, nominācijas “Mūsu vecvecāki – Latvijas lepnums” laureāti dāvanā saņems balvas no “LIDL Latvija” un “Latvijas aptieka”. Konkursa rezultātu paziņošana un apbalvošana notiks 2024. gada  1. maijā Daudzbērnu ģimeņu dienas svinībās Rīgas Zoodārzā.

Lai varētu pieteikties konkursam, skolēnam jāsagatavo pieteikums, kurā ietverts:

1)        neliels apraksts par vecvecākiem, un viņu bērnu audzināšanas pieredzi ( ~ 300 vārdi);
2)       vecvecāku foto vai foto kolāža;
3)       skolēna apliecinājums, ka vecvecāki ir piekrituši, ka tiek pieteikti konkursam;
4)       pieteikuma autora vai autora pārstāvja kontakti (telefona Nr.).

Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienība aicina skolotājus veicināt un atbalstīt skolēnu interesi piedalīties konkursā.

Konkursam iespējams pieteikties līdz 2024.gada 2.aprīlim. Pieteikumus iesniegt caur Apvienības mājaslapu.
Papildus informācijai: 29481771, laiks.gimenei@gmail.com