Erudīcijas konkursa “Es visu zinu!” 3. sezona ir klāt!

9. – 12. klašu skolēnu erudīcijas konkursa “Es visu zinu!” 3. sezona norisināsies no 26. oktobra līdz nākamā gada 22. aprīlim sadarbībā ar vēstures skolotāju Edgaru Bērziņu.

Dalībnieki var pieteikties vienam līdz trīs erudīcijas konkursa ceturtdaļfināliem. Lai pieteiktos dalībai, ir jāaizpilda elektroniska pieteikuma anketa. Sīkāka informācija par pieteikšanās kārtību un laikiem ir pieejama galerijas “Art Platz” mājaslapā un konkursa nolikumā

Trešo konkursa sezonu uzsākam ar jauniem sadarbības partneriem – Vidzemes Augstskolu un Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolu “RISEBA”.

Par konkursu

Konkurss “Es zinu visu!” norisinās trešo mācību gadu, pulcējot jauniešus no Latvijas skolām, kuri mācās 9.-12. klasē. Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu interesi par zinātni, mākslu, kultūru un norisēm sabiedrībā, sekmēt jauniešu zināšanu pilnveidi, pašizpausmi un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu.

Jautājumu gadījumā, aicinām sazināties, rakstot e-pastu uz artplatz.office@gmail.com.
Erudīcijas konkursa “Es zinu visu!” 3. sezonas pieteikums.

Erudīcijas konkursa “Es zinu visu!” 1. un 2. sezona skatāma YouTube kanālā Art Platz.

1. sezonas fināls
2. sezonas fināls