DELFI aicina skolēnus pieteikties žurnālistikas skolai

DELFI turpina īstenot savu vīziju par ieinteresētu sabiedrību un jau otro gadu pēc kārtas, ar Baltijas Mediju izcilības centra un organizācijas “Internews” atbalstu, organizē #Storygram – bezmaksas žurnālistikas skolu vidusskolēniem.
Delfi aicina pieteikties #Storygram skolai 9.-12. klases skolēnus, kuri savu nākotni plāno saistīt ar mediju vidi, kā arī ikvienu, kurš vēlas attīstīt savas medijpratības prasmes un iegūt ieskatu žurnālistikas ikdienā.
Lai pieteiktos #Storygram skolai, līdz 15. martam skolēnam uz adresi storygram@delfi.lv jāatsūta motivācijas vēstule, kurā jāatbild uz diviem jautājumiem:
1. Kāpēc es vēlētos strādāt žurnālistikā?
2. Kā pandēmijas laikā strādā mediji Latvijā?
DELFI izvēlēsies 12 vislabāk motivētos jauniešus, kurus uzņems #Storygram skolā. Nodarbības notiks bezmaksas, attālināti ZOOM platformā.
Lasīt vairāk…