Kinolektorijs “Iepazīsties – leļļu kino!”

lellu-kino-1-4-klaseĪsi pirms Ziemassvētkiem, 19.decembrī, 1.-4. klašu skolēni tikās ar filmu studijas “Animācijas Brigāde” pārstāvjiem. Šis bija kultūrizglītojošs pasākums Latvijas skolēniem, kura laikā bērniem bija iespēja uzzināt, kā top leļļu animācijas filmas, satikt to veidotājus, redzēt tēlus, kas atdzīvojas uz ekrāna un arī noskatīties interesantu jaunāko latviešu leļļu animācijas filmu programmu. Šo pasākumu laikā bērniem tika radīta lieliska iespēja klātienē redzēt un saprast, ko dara leļļu filmas režisors, operators, animators, dekorators, mākslinieks, kāda nozīme ir kamerai, gaismu uzstādījumam un dekorāciju uzbūvei. Skolēni varēja uzzināt, kā top dažādas skaņas, kā tiek ierunāti filmās dzirdamie dialogi, kāda nozīme ir montāžai un muzikālajam noformējumam.