Izrāde „Sudraba slidas” Latvijas Nacionālajā teātrī

Sudraba_slidas_6.b10. decembrī iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros 6.b klases skolēni apmeklēja Latvijas Nacionālajā teātrī Mērijas Meipsas-Dodžas ģimenes pasaku „Sudraba slidas”, kas ir viena no pazīstamākiem Ziemassvētku stāstiem. Tas aizved uz 19. gadsimta Holandi pie tur dzīvojošiem bērniem – jauko Grēteli un viņas krietno brāli Hansu – un stāsta par viņu draugiem un nelabvēļiem, par interesantiem notikumiem un brīnumainiem likteņa pavērsieniem.

Bērnu atsauksmes pēc izrādes – sirsnīga, emocionāla, pamācoša, muzikāla, krāšņa. Apkopojot bērnu sacīto, varēja secināt, ka izrāde debešķīga, viena no labākajām, kuras esam redzējuši pēdējo gadu laikā; aktieru meistarība mūs apbūra, varējām izjust un pārdzīvot visu, ko juta un pārdzīvoja aktieri.