Vidusskolēnus aicina pieteikties semināram “Izglītības un darba iespējas medicīnas nozarē”

seminars_medicinas_nozari_VIAAValsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Rīgas Stradiņa Universitāti, LU P. Stradiņa medicīnas koledžu, Neatliekamās medicīniskas palīdzības dienestu un astoņām pašvaldību medicīnas iestādēm sākot ar 2018. gada septembri rīko semināru ciklu “Izglītības un darba iespējas medicīnas nozarē”.
Seminārā izglītības iestāžu pedagogiem karjeras konsultantiem, dažādu priekšmetu skolotājiem un skolēniem būs iespēja iepazīties ar medicīnas nozari, tās profesijām un nozares attīstības perspektīvām, izaicinājumiem un jaunumiem, kā arī uzzināt par plašo izglītības iespēju klāstu medicīnas jomā. Seminārs ir bez maksas. Vairāk šeit

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu