“Sporto visa klase” ceļojošais kauss nonācis Pļaviņās

sporto_visa_klase27.martā ar satraukumu sirsniņās, bet lielu apņemšanos, ceļā uz Daugavpili devās trešo klašu skolēni,  lai piedalītos projekta “Sporto visa klase” sacensībās.  Konkurence bija liela – 18 klases no Aizkraukles, Jēkabpils. Preiļu, Rēzeknes un Madonas, Krāslavas un  Daugavpils rajoniem.

Sacensību gaitā bija grūti prognozēt rezultātus, jo klašu komandas tika sadalītas 3 apakšgrupās.

Izrādījās, ka pirmais gads projektā nesis teicamus rezultātus.

3.a klase ierindojās godpilnajā 5.vietā!

3.b klase ar prieka un gaviļu saucieniem  mājās atgriezās ar izcīnīto 1.vietu un zelta kausu.

Vislielākais paldies sporta skolotājiem Ilvai un Jānim par nesavtīgo ikdienas treniņu darbu, gan arī par to, ka bija kopā ar mums un deva pēdējos norādījumus vēl sacensību dienā! Paldies arī Kokneses peldbaseina trenerei Jolantai Grugulei! Paldies vecākiem par atbalstu!

Protams, paldies arī Pļaviņu novada pašvaldībai par finansiālo atbalstu, lai varētu izmantot projekta piedāvātās aktivitātes un attīstīt skolēnu spējas!

3.a un 3.b klašu audzinātājas Ilona Lazda un Sarmīte Meldere