Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Valentīndienas pasākums

Mīlestība – viena no cilvēka augstākajām jūtām. Par godu visiem mīlniekiem tika ieviesta Valentīndiena, kad cilvēki, būdami Amora reibumā, izrāda savu pieķeršanos viens otram. Arī mūsu skolā 16. februārī tika atzīmēta šī mīlestības pilnā diena.
Pasākumu organizēja skolēnu pašpārvaldes kultūras ministrija. Pasākuma gaitā skolēni piedalījās dažādās aktivitātēs un konkursos, izvēloties sev tīkamāko, apliecinot savu varēšanu, radošumu un prasmi izpausties. Visiem aktivitāšu dalībniekiem un uzvarētājiem bija sagatavoti saldie pārsteigumi. Katra klase sagatavoja apsveikumu citai klasei pēc iepriekš veiktās izlozes.
Skolā visu nedēļu darbojās Valentīndienas pasts. Šogad mūsu skolas skolēni ar atvērtām sirsniņām ir sagaidījuši šos svētkus un pavadījuši tos līdz nākamajam gadam, atliek vien novēlēt, lai Valentīndienā iegūtais mirdzums acīs un smaids sejā nekad nepamet un turpina būt ar Jums ikdienā!

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu