6.februārī 10.b klase devās ekskursijā uz Rīgu

2018.gada 6.februārī mēs, Pļaviņu novada ģimnāzijas 10.b klase, devāmies ekskursijā uz Rīgu.

Pirmais mūsu apskates objekts bija Rīgas Stradiņa universitātes Anatomijas muzejs. Tur apskatījām, kā vizuāli izskatās slimības un audzēji cilvēku orgānos. Redzētais mums lika padomāt par mūsu dzīvesveidu un kā to uzlabot, lai pēc iespējas ilgāk saglabātos laba veselība.

Tālāk devāmies uz ilūziju muzeju “Cosmos”, kurā spēlējāmies ar savu fantāziju un mēģinājām optiskajās ilūzijās saskatīt fizikas likumus, kā arī apjukām vienā no apskates objektiem- spoguļu labirintā. Apmeklējumu iemūžinājām arī interesantās fotogrāfijās.

Nākamā mūsu pieturvieta bija mūzikas nams DAILE, kurā skatījāmies Valmieras teātra izrādi jauniešiem “Labie bērni”. Izrāde bija ļoti mūsdienīga un ar morāli, kura mums katram lika aizdomāties.

No ekskursijas mēs ieguvām priekšstatu par cilvēka anatomiju, mūsdienu jauniešu problēmām un ikdienu. Paldies skolotājām Jolantai Nīcgalei un Ingrīdai Bērziņai, kā arī foršajam šoferītim Oļegam!

Kitija Smirnova