15. februārī notika karjeras atbalsta pasākums

Šī gada 15. februārī Pļaviņu novada ģimnāzijā notika karjeras atbalsta pasākums 10. – 12. klašu skolēniem, kuru vadīja Valsts policijas Kriminālistikas pārvaldes Zemgales reģiona biroja vecākais eksperts – Agris Grīnbergs un eksperts – Aivis Grīnbergs, sadarbībā ar Pļaviņu novada pašvaldības policijas priekšnieci – Zani Grīnbergu un inspektoru – Aleksandru Andronovu.
Pasākuma laikā izglītojamie varēja uzzināt kriminālistikas eksperta profesijas nianses, vērot pielietoto metožu paraugdemonstrējumus, kā arī paši varēja iesaistīties paraugdemonstrējumos un ekspertu vadībā paši praktiski darboties.
Paldies Valsts policijas Kriminālistikas pārvaldes Zemgales reģiona biroja darbiniekiem un Pļaviņu novada pašvaldības policijai par iespēju ielūkoties eksperta kriminālista profesijas darbā!

Ingrīda Bērziņa, pedagogs karjeras konsultants