Prieks par pasauli, kuru iespējams izmainīt

2017. gada 1. semestris ir bijis nozīmīgs ikvienam, kas bijis spējīgs mainīties, to mudinu darīt skolēnus, vecākus  un sevi. Kas paveikts? Par ko priecājos, kas veicams? Atbildes meklēsim kopā. Gads iesākās ar jaunu tradīciju, tika apkopoti rezultāti 5 nominācijās, kuru rezultātu apkopošanā līdzdalības iespēja bija gan vecākiem, gan viņu bērniem. Tā skolēni un vecāki saņēma  unikālas organiskā stikla balvas. Nominācijā „Klases erudīts” balvu saņēma Una Ivanova nominācijā „Klases aktīvists” – Samanta Jansone, nominācijā „Košais” –  Sanita Placēna, nominācijā „Klases sportists” – Mikus Briežkalns, bet nominācijā „Vecāku guru” balvu saņēma lieliska ģimene  Eva un Māris Lasmaņi. Nominanti bija gandarīti, droši vien kādam bija arī sajūta,ka nav novērtēts, taču konkurss turpinās, iespējas ir dotas visiem. Lasīt vairāk.