Zinātnieku nakts

logo_UNESCO

Jau vairākus gadus UNESCO LNK septembrī aicina UNESCO ASP iesaistītās skolas piedalīties organizētajos Zinātnieku nakts pasākumos, kuri Eiropā notiek jau 12. reizi.  Šajā gadā 29. septembrī mūsu skolas 9. klašu skolēniem kopā ar skolotājā Ivetu Briedi un Evitu Valdbergu bija iespēja apmeklēt vairākus

Zinātnieku nakts pasākumus:

Visās apmeklētajās iestādēs skolēniem bija iespēja vērot un pašiem piedalīties dažādās nodarbībās.

Jau tradicionāli, šajā dienā arī Valsts kanceleja organizē Atvērto durvju dienu. Tās ietvaros skolēni apmeklēja Valsts sporta medicīnas centru, kurā bija iespēja papildināt savas zināšanas par antidopinga noteikumiem, tostarp gūt atbildes uz jautājumiem, kas ir dopings un kāpēc tas ir aizliegts, kam jāievēro antidopinga noteikumi, uzzināt, kā notiek dopinga kontroles procedūra, iepazīties ar inventāru, pievērst uzmanību riskiem, lietojot piesārņotus uztura bagātinātājus un daudz ko citu.

Evita Valdberga