Oglekļa mazietilpīgas attīstīšanas veicināšanai iestāda 500 kokus

eko-skola-loga

2017. gada 29. septembrī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar AS “Latvijas Valsts meži”, Dabas aizsardzības pārvaldi un ekoskolām no visas Latvijas devās izglītojošā ekspedīcijā mežā, lai mācītos par klimata pārmaiņām un oglekļa mazietilpīgu attīstību (OMA), kā arī iestādītu OMAs mežu. Dienas laikā 111 skolēni no 14 Latvijas skolām iestādīja aptuveni 500 priedes*. Arī Pļaviņu novada ģimnāzijas Ekopadomes pārstāvji – Kate Kondrāte (5.b kl.), Jānis Marcinkevičs (6.b kl.), Līga Liepiņa (9.b kl.), Anželika Žukova (8.b kl.), Matīss Ķirsis (10.b kl.) un Ekopadomes vadītāja Violeta Adamoviča (11. kl.), Ekoskolas koordinatores Ingrīdas Bērziņas pavadībā, piedalījās šajā pasākumā.
Lasīt vairāk.
LTV 1 sižets par mums ir pieejams šeit