Ekoskolas padome informē

ekoskolaPļaviņu novada ģimnāzijas Ekoskolas padome informē: Arī 2017./2018. m.g. Pļaviņu novada ģimnāzija līdzdarbojas Ekoskolu programmā, veicot skolas regulāru darbu saistībā ar apkārtējās vides jautājumiem. Šogad Ekoskolas galvenā tēma ir – KLIMATA IZMAIŅAS!” Katras klases Ekopadomes pārstāvim (var kopā ar klasesbiedriem) ir jāsagatavo prezentācija vai lekcija par tēmu – klimata izmaiņas un jāprezentē klasesbiedriem. Ekoskolu programmmas ietvaros tiek īstenoti dažādi pasākumi, vides izglītības aktivitātes un kampaņas. Jau 29.09.2017. septiņi Ekopadomes pārstāvji dosies uz OMAs (oglekļa mazietilpīga attīstība) meža stādīšanas pasākumu, kurš notiks Tomē. Aicinām ikvienu ievērot videi draudzīgu dzīvesveidu!

Ekoskolas koordinatore – Ingrīda Bērziņa

Komentēt