Draudzīga skola iesaka!

vasaraVārti vasarai ir vaļā! Lai arī daba niķojas,  spītīgi liedzot tvert sauli un tauriņu pieskārienus, tomēr sirdī esam sagaidījuši atpūtas un piedzīvojumu laiku.  Lai tad izdodas to baudīt, lai nepārtraucam vēlēties smaidīt, skrieties ar mākoņiem un gremdēties miglas vālos. Nekādā gadījumā!  Jo laime ir mūsos pašos. Lai izdodas  ieskatīties sevī! Lai sanāk izbaudīt pateicības mirkļus. Par labo, par redzēto un dzirdēto, par piedzīvoto-  dzīve pati par sevi ir nenovērtējama dāvana. Lai paveicas un varam izmainīt savu uztveri-  mūsu dzīve mainīsies. Lai svinam savas uzvaras. Izbaudām katru vismazāko savu veiksmi, jo pasaule ir brīnumaina. Lai ticam! Lai protam piedot.  Lai mūsu  dvēsele dzied! Esam īsti.  Esam patiesi un atvērti.Vasara ir ar mums!

Draudzīga skola

Komentēt