1.a un 2.a klašu mācību ekskursija

7.aprīļa rītā, mēs 1.a un 2.a klases skolēni, devāmies mācību ekskursijā uz Rīgu. Skolotājas Ineta Reitere un Ilona Lazda mūs veda uz Latvijas Dabas muzeju. Katra no klasēm ne tikai aplūkoja muzeju, bet arī piedalījās muzeja nodarbībās. 1.a klase iepazina „Savvaļas dzīvniekus – mājdzīvnieku radiniekus”, bet 2.a klase vēroja „Jūras iemītniekus”.

Pēc nodarbībām muzejā steidzāmies uz Latvijas Leļļu teātri. Mūs sagaidīja teātra darbiniece, lai iepazīstinātu mūs ar teātri, lellēm, to tapšanu pirms izrādes. Iepazinām dažādas lelles – ēnu lelles, marionetes, spieķīšlelles, roku lelles. Kopā ar skolotājām varējām paši iestudēt mazu ludziņu. Pēc aktieru profesijas iepazīšanas, devāmies uz leļļu darbnīcām. Vērojām, kā top lelles, leļļu tērpi, rotas.

Pēc teātra iepazīšanas no aizkulisēm, mielojāmies teātra kafejnīcā.

Dienas noslēgumā skatījāmies izrādi „Emīls un Berlīnes zēni”. Tā mums ļoti patika.

Adele Bērziņa un Sofija Anna Birkāne 2.a klase,

skolotājas foto