5. klases ciemojas pie Toma Sojera!

teatris25.martā 5.a un 5.b klašu teātra mīļotāji un citi interesenti apmeklēja izrādi „Toma Sojera piedzīvojumi” Dailes teātrī. Skolēni klātienē varēja iepazīties ar Tomu – asprātīgu, viltīgu,  arī paslinku, bet arī labestīgu un atsaucīgu puišeli. Viņš vienmēr grib, kā labāk, bet sanāk, kā nu kuro reizi. Kopā ar saviem labākajiem draugiem viņš piedzīvo dažādas dēkas, kuru laikā  paspēj atrast savu īsto mīlu, kļūst par liecinieku šaušalīgam noziegumam, atmasko slepkavnieku, aizbēg no mājām, kļūst par pirātu, apmaldas bezgalīgā alā un atrod neticamus dārgumus. Arī pavadošiem pieaugušajiem bija iespēja  atcerēties, kādi reiz bijām un par ko sapņojām. Aktieri L.Dzelzītis, G.Andžāns, M. Upenieks, I. Vazdika un citi zināmi aktierspēles meistari divas stundas noturēja skatītāju uzmanību, jokojot un izdzīvojot bērnu nedarbus un piedzīvojumus. Kādam no skolēniem šis bija pierasts brauciens uz  izrādi, kādam – diena, lai pārliecinātos, ka  veicot labus darbus, tu nekad nezini, kad tie pie tevis atgriezīsies. Bet tie noteikti atgriežas! Bet vēl kādam  tā bija pirmā iespēja  redzēt teātra skatuvi, daudzos skatītājus,  sēdēt teātra krēslos, uzzināt, kāda ir teātra biļete, kas ir teātra kultūra. Emocijas virmoja dažādas, bet diena bija izdevusies, jo kopā var darīt daudz- arī apmeklēt teātra izrādes! Paldies vecākiem par iespēju baudīt izrādi, šoferītim Gunāram par līgano vizinājumu. Vai esam ieinteresējuši arī citus? Aidā, izpētiet teātru piedāvājumu, izvēlieties izrādi un veiksmīga diena jums garantēta!

5. klašu audzinātājas