Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Draudzības spēle – jauna tradīcija mūsu skolas šahistiem

Šahs, Pļaviņu novada ģimnāzija3. martā notika draudzības spēle šahā starp mūsu skolas un Aizkraukles bērnu un jauniešu centra jaunajiem šahistiem. Šoreiz sacensības norisinājās pēc Ševeningenas sistēmas, ko pielieto, kad vienas komandas dalībnieki tiekas ar visiem otras komandas dalībniekiem, drīkst spēlēt arī rezervisti.

Aizkraukles komandu pārstāvēja 5 zēni, kuri visas spēles pavadīja pie viena galdiņa. Mūsu komandā spēlēt gribētāju bija vairāk, tāpēc katrā spēlē tie mainījās izlozes secībā. Dažiem skolēniem šīs bija pirmās nopietnās sacensības.

Kopvērtējumā uzvarēja Aizkraukles komanda. No mūsu dalībniekiem visvairāk punktu ieguva Elija Muceniece (2.b), Markuss Jablonskis (5.a) un Kristers Mucenieks (1.b).

Noslēgumā tika saņemti apbalvojumi un dāvanas. Izsaku pateicību visiem skolēniem, kuri piedalījās sacensībās.

Paldies skolas vadībai par atbalstu pasākuma norisē.

 Anita Seikovska, šaha pulciņa vadītāja

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu