Basketbola tradīcijas Pļaviņu novada ģimnāzijā

A. Grīvnieka kauss. Absolventu kauss. Pļaviņu novada ģimnāzijaNo  30. janvāra līdz 3. februārim  Pļaviņu novada ģimnāzijas  sporta zālē notika skolotāja Artūra Grīvnieka kausa izcīņas turnīrs basketbola 100 soda metienos.  Turnīrā piedalījās 129 skolas  audzēkņi, absolventi  un skolotāji.  3. februārī norisinājās fināls, kurā par medaļām cīnījās 6 precīzākie vīriešu un sieviešu grupā.

Vīriešu konkurencē:

1. vieta Norbertam Edijam Mickevičam (75 iemesti punkti),

2. vieta  Rūdim Ruciņam- Vējiņam (61 punkts),

dalīta 3. vieta Gintam Balodim un Andrejam Soņecam (60 punkti).

Sieviešu konkurencē:

1. vieta Viktorijai Smerjotkinai (49 punkti),

2. vieta Ilzei Luksai (40 punkti),

3. vieta Lainei Liepiņai (38 punkti).

A. Grīvnieka kausu ar 75 punktiem izcīnīja Norberts Edijs Mickevičs.

4.februārī 41. reizi notika ”Absolventu kauss” basketbolā.  Kausa izcīņā šogad piedalījās 6 komandas, kuras  spēlēja katra ar katru pēc apļa sistēmas.

Ar pārliecinošu uzvaru visās turnīra spēlēs   1.vietu izcīnīja komanda “Karjers”, kurā spēlēja: Norberts Edijs Mickevičs, Kaspars Lotuhovs, Kaspars Krūmiņš, Jānis Īvāns, Oskars Skudra, Uldis Bondarevs, Guntis Džeriņš.

2.vietu ieguva komanda „1997”. Komandas sastāvs: Mareks Jankuns, Oskars Liepiņš, Guntars Ambainis, Ģirts Reiters, Ainārs Zālītis, Jānis Gasparovičs.

3.vietā  komanda „Selga”, kuras sastāvā spēlēja Henrijs Knodze, Henrijs Jaudzems, Artis Arnītis, Arnolds Arnītis, Artis Miķelsons, Kristaps Blitsons.

Absolventu kausa izcīņā piedalījās arī komanda „Zem 1,80” (Gatis Reiters, Rolands Klušs, Roberts Auziņš, Artūrs Saulītis, Jānis Priecums, Andrejs Soņecs, Aldis Eriksons, Krišs Knodze), komanda “Vidusskola” (Emīls Lūciņš, Kristaps Mežmalis, Igors Babaks, Aleksandrs Jermakovs, Mārtiņš Ļaksa, Rūdis Ruciņš- Vējiņš, Gatis Bizūns) un komanda “ Pamatskola” (Hugo Vīksne- Sarkanais, Artis Aizporietis, Genādijs Circins, Rolands Dreijers, Raivo Jankuns, Reinis Lambergs, Edvards Lazdiņš).

Turnīra ietvaros notika  tradicionālā vidusskolēnu spēle pret veterānu komandu. Ar rezultātu 20 pret 19 uzvaru izcīnīja veterānu komanda, kurā rezultatīvākie spēlētāji bija Aigars Lukss (10 punkti), Aldis Strazdiņš (6 punkti), Ainārs Arnītis (4 punkti); rezultatīvākie skolēni: Rūdis Ruciņš- Vējiņš (10 punkti), Kristaps Mežmalis (4 punkti), Emīls Lūciņš (3 punkti), Igors Babaks (2 punkti).

Paldies visiem dalībniekiem, komandām par cīņassparu un godīgu basketbola spēli! Liels paldies Guntim Džeriņam par visvairāk notiesātajām spēlēm! Paldies līdzjutējiem un atbalstītājiem!

Uz tikšanos “Absolventu kausā 2018” skolas 100. jubilejas gadā!

Sporta skolotāja Ilva Aleksejeva