Skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņš !

smu

Arī šajā mācību gadā Pļaviņu novada ģimnāzijā darbu ir sākuši SMU (skolēnu mācību uzņēmumi). Sadarbība joprojām notiek ar JA Latvija (biznesa izglītības biedrība Junior Achievement Latvija), joprojām savā darbā pielietojam dažādas mācību metodes. SMU kā mācību metode ir interaktīva mācību metode, kura vērsta uz apzinātu, mērķtiecīgu visu iesaistīto pušu mijiedarbību un līdzdarbošanos. Tā paver lielas improvizācijas iespējas pedagogam un skolēnam. Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija ir atzinusi šo mācību metodi un rekomendē to izglītības iestādēm kā uzņēmējspējas attīstošu un pilnveidojošu mācību metodi.

Par tradīciju ir kļuvusi iespēja parādīt savas ieceres, iesākto darbu skolas Ziemassvētku tirdziņā.

Šī gada 15.decembrī plkst. 12.20 skolēnu mācību uzņēmumu dalībnieki visus interesentus gaidīs skolas otrā stāva foajē, kur tiks prezentēta uzņēmumu produkcija.

SMU konsultants  Mārīte Skrabutena